Українська Помісна Православна Церква УППЦ

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 18 лип 2018.

 1. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  За почесного патриарха мало платять( абєщалі много - абідно, да?
   
 2. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  @Коммунарец, не намагайтеся мудрувати там, де повинна працювати державна юстиція.

  Є таке поняття - юридичне лице.
  Так от, по державних розкладах в Україні нема такої церкви, як ПЦУ.
  Дальше є УПЦ МП, УПЦ КП і УАПЦ.

  Всі ті томос-тури, осанни Парубію і Порошенку, перенайменування УПЦ МП на якусь там Руську Церкву... - то всьо піна, брехня і балабольство нашого гаранта і спікера.

  Порошенко в черговий раз попробував обдурити українців. Але він не врахував, що українці ніколи два рази не дають себе обдурити /крім тотих елітних 25%/

  Якщо теперішній /порошенківський/ Уряд не наведе юридичний лад з церквами, то можна тільки припустити, що буде коїтися дальше.

  Во, як воно виглядає юридично на 1 січня 19 року.
  Релігійні організації в Україні (станом на 1 січня 2019 р.)
   
  Останнє редагування: 11 тра 2019
 3. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Так тож на 1 січня.... я вже показував папірця, що наче свідчить про реєстрацію ПЦУ. Має бути в цій темі.
  Хоча було забавно все, але не смішно.
  Посміємося, коли це все закінчиться)
  Ну, а для вумних загадка)[​IMG]
   
 4. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Носяться з тими паспортами. Вони для тих, хто зібрався в РФ чи для бойовиків. Для України те за благо. Тим, хто в ОРДЛО, вони не потрібні. Навпаки тим можна скористатися:
  лишити української пенсії, не пускати в Україну. Можна призвати міжнародне співтовариство для нових санкцій і таке інше...Хай роздає.
  Масово їх брати не будуть.
   
 5. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Знаєте, що таке санкції?
  Це перекрити босфорську та панамську протоки для РФ, закрити газопроводи північні, або вигнати всіх дітей олігархів російських з заходу... або от як проти Куби колись чи Ірану. А то якимсь чмошникам заборонили валюту в швейцарії тримати.
  Але тут не та тема.
  Тотдло - тимчасово окупована територія донлугобластей.
   
 6. iso

  iso Well-Known Member

  не погоджуюся. Це чимось перекликається з польським осадництвом у міжвоєнний період.
   
 7. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 8. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

 9. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Епіфаній заявив про можливість об'єднання ПЦУ з греко-католиками
  ПОНЕДІЛОК, 13 ТРАВНЯ 2019, 00:43
  Предстоятель Праволславної церкви України (ПЦУ) Епіфаній допускає, що православні східного і західного обрядів в майбутньому можуть об'єднатися в одну церкву.
  "Загалом багато хто прагне і говорить проте, що ці церкви повинні в майбутньому об’єднатися. Але для того, щоб об’єднатися, треба прийти до діалогу. Зараз ми тісно співпрацюємо. Ми спільно втілюємо певні проекти, беремо участь у спільних заходах", - заявив Епіфаній.

  "На зустрічі з Блаженнійшим Святославом ми говорили про подальше поглиблення нашої співпраці. У цій співпраці ми прийдемо до діалогу, а вже діалог визначить, чи зможемо ми об’єднатися. Теоретично це в майбутньому можливо. Але це залежить від того, як ми будемо співпрацювати, підтримувати ці дружні стосунки, прагнути цієї єдності. У майбутньому всі православні повинні об’єднатися в єдиній Церкві", - наголосив глава ПЦУ.
   
 10. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Це втрата Томосу, – Епіфаній про намір повернути Київський патріархат

  [​IMG]
  Епіфаній попередив про небезпеку у бажанні відновити УПЦ КП / Фото з відкритих джерел
  УПЦ КП стала предтечею отримання автокефалії Української Православної Церкви. Однак ідея повернення до такого Київського патріархату, яким він був до Собору, може розколоти Помісну церкву. Це означатиме повернення в ізоляцію, втрату Томосу та всіх здобутків церковної незалежності.

  Об'єднавчий собор не відбувся б, якби Київський патріархат не вирішив припинити свою діяльність, скасувати Статут, статутні органи та приєднатися до нової Православної церкви України, заявив предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній,
  В умовах після об’єднання і отримання Томосу ідея Київського патріархату в тому вигляді, яким він був до Собору, яка свого часу дала життя, подих, – може це життя і забрати, розколоти помісну церкву. Сьогодні повернення до попередньої структури Київського патріархату означає повернення назад, в ізоляцію, втрату Томосу й усіх здобутків церковної незалежност,
  – сказав Епіфаній.

  За його словами, говорити про те, що всупереч постановам Помісного собору УПЦ КП та Об’єднавчого собору 15 грудня 2018 року надалі структурно існує Київський патріархат, – неправильно ні фактично, ні юридично.
  Новини України сьогодні: останні новини в Україні на порталі українських новин - 24tv.ua

  Церква розділилася, – Філарет про конфлікт з Епіфанієм
  10:57, сьогодні
  [​IMG]
  Почесний патріарх новоствореної Православної церкви України Філарет допустив розкол православ'я і стверджує, що уповноважений скликати собор. Також, він наполягає, що Київський патріархат досі існує.
  Порушується те, про що ми домовилися і що ухвалив архієрейський собор. Пішли шляхом неправди. Він повинен співпрацювати зі мною як з патріархом... Ми спілкувалися 4 або 5 разів за 5 місяців – хіба це спілкування? Через те, що спілкування немає, церква розділилася. Тому зараз моє завдання, як патріарха, зберегти Київський патріархат, зберегти українську церкву,
  – заявив Філарет.

  Він розповів, що визнає предстоятеля Православної церкви і нібито перед її створенням була домовленість, що Епіфаній буде представляти церкву за кордоном, а керуватиме нею Філарет.
   
 11. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 12. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Зеленський опублікував ролик зі зверненням ієрархів різних конфесій до жителів тимчасово окупованих Донбасу і Криму. Відео
  У відео свої послання озвучили почесний патріарх Православної церкви України Філарет, предстоятель Української православної церкви Московського патріархату митрополит Онуфрій, глава Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук), муфтій Духовного управління мусульман України "Умма" шейх Саід Ісмагілов, муфтій Криму Айдер Рустемов, головний рабин Одеси і півдня України Авраам Вольф, головний рабин Дніпра та Дніпропетровської області Шмуель Камінецький, головний рабин Харкова і сходу України Мойше Москович, головний рабин Києва Мойше Реувен Асман і головний рабин Донбасу Пінхас Вишецький. Водночас у ролику немає предстоятеля ПЦУ митрополита Епіфанія.

  Прес-секретар Зеленського Ольга Руденко в коментарі "Українській правді" повідомила, що взяти участь у записі ролика пропонували всім представникам духовенства, зокрема й Епіфанію. Його відсутність, як заявила Руденко, пов'язана з його власним бажанням.

  30 квітня Зеленський провів бесіду з митрополитом Епіфанієм , зустрівся із Філаретом та з митрополитом Онуфрієм , 2 травня – із муфтіями та мусульманськими релігійними діячамиУкраїни, а 6 травня – із представниками Ради рабинів України.
   
 13. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Так порохоботи третину президентської стратегії будували на Об"єднанні і на томосі. Кажуть, що Порошенко - тато томосу, він повинен би висловити свою думку.
  Думаєте?

  А я от сумніваюся, що в УГКЦ потрібні такі непостійні віряни і, головне, клір, котрі скачуть від одного патріархату до іншого? Ваші батюшки ще за зомбування народу в МП не відпокутували, а вже про уніатів думають :)))
   
 14. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Во як звучала причина присвоєння президентом Порошенком Філарету Героя України

  Шось Порошенко знову наблудив, шо нє?

  Президент присвоїв Патріарху Філарету звання Герой України — Офіційне інтернет-представництво Президента України

   
 15. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Щось я не бачив, щоб ту звезду носіл...
   
 16. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  "НЕ СПОДОБАВСЯ ТЕКСТ": BBC ПОВІДОМИЛО, ЧОМУ ЕПІФАНІЯ НЕМАЄ НА ВІДЕОЗВЕРНЕННІ ЗЕЛЕНСЬКОГО
  За даними джерел BBC в оточенні Епіфанія, митрополиту не сподобався текст про те, що "говорити потрібно не мовою гармат", який йому пропонували озвучити.

  Співрозмовники видання зазначили, що Епіфаній хвилювався, що виглядатиме, наче він закликає до перемовин із лідерами бойовиків.

  Також очільник ПЦУ переживав, що участь у відео його і Філарета призведе до різночитань у тому, хто у церкві головніший.


  Нагадаємо, релігійні лідери України звернулися до мешканців окупованої частини Донбасу та анексованого Криму з "посланням миру". Ролик оприлюднено на офіційній сторінці Володимира Зеленського у Facebook.
  У мережу злили моторошні пророцтва норвезької Ванги: світ на порозі найбільшої катастрофи, вже все почалося
  Відомо також, що ясновидиця описала умови, які будуть передувати страшній катастрофі
  11:36 13.05
   
 18. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Що це за язичний вкид у гілці православія?
   
 19. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Та який там язический вкид? Сучасний репост Іоанна Богослова) а ось подвійний розкол православ'я - оце вкид у православ'я(
  Хоча воно до того йшло...
   
 20. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  норвезька Ванга?
   
а де твій аватар? :)