В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

1. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

А у нас "Балканський ціклон". Це 6-8 градусів вдень і вночі, вже друга доба. Дощ, вітер, сонця нема. Ще завтра сонця нема, але й дощу нема, трохи тепліше - до 12 градусів...Бджілок нема.:sad:

• Інформативно Інформативно x 1
  2. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

3. Fiksuk

Fiksuk миється в бані

Ми з чоловіком перед святами їздили в село до його бабусі і посадили картоплю. Спини так боліли, вже який раз нам бабця обіцяла що не буде садити стільки, але ж ні. Ми більше грошей і часу тратимо на те щоб доїхати туди і це все посадити а потім ще й зібрати. Цього разу привезли їй саджанці плодових дерев, купили їх через інтернет на www.biogardis.com/cat-fruit-trees. Взяли вишні, черешні, яблуні і аличу. Надіюсь так хоть потрохи замість картоплі буде плодовий сад.:) Звісно картопля це добре, але не в таких кількостях як бабуся засаджує.

4. Silver bullet

5. Silver bullet

Цих сайтів з саджанцями в інеті - море. Справа дещо в ціні, і в рекламі, звісно.:)
    Тільки до чого картопля.

6. ІгорМ

До осені вичіхаються :)

7. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Як на мене, не може бути спільно сад і город, багато фруктових дерев - лишня тінь, яка на користь городу не йде, якщо із картоплею, у кращому випадку може бути, що посадив, те зібрав. У кращому випадку, десь по краях, де менше тіні і ніщо не заважає, можна ще втулити виноградник, на яблуні, груші, сливи, абрикоси, вишні..., краще відводити окрему ділянку, якщо вистарчає місця.

8. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Досить холодна погода, як на середину травня. Чув, хто тримав саджанці помідорів на балконі, вони повяли, оскільки, оптимальна температура не нижче +14, а ночі зараз холодні, у мене, вимушені бути під плівкою висаджені помідори, так само накриті теплолюбиві баклажани, страшно зараз висадити перець.

9. mypucm

mypucm Well-Known Member

в мене саджанці помідорів під відкритим небом з самого початку...
    зняв дах з сараю, думав накрити плівкою - зробити теплицю... так і не накрив - щоб більше сонця було...
    посіяв насіння у стаканчики десь місяць тому - тоді ще заморозки вночі були...
    зійшли, ростуть потроху, зараз висота їх десь 4-7 см , тисяч 10 мабуть є :scratch_one-s_head:
    ------------------------------
    на базарі десь по 1,5 грн. вже за штуку величезна розсада,
    я свої планую продати пізніше по 0,20-0,50 грн., хай ще підростуть :)

• Подобається Подобається x 1
  10. mypucm

mypucm Well-Known Member

розказали сьогодні ціни на оренду паїв... в мене нема, але цікаво, що навколо відбувається...
    де є полив, у минулому році заплатили власникам по 6 тисяч гривень за гектар,
    на суходолі - по 3 тисячі в цьому році,
    ---------------------------
    а як в інших регіонах? :popcorm1:

11. ІгорМ

Теща віддала в аренду десь 40 соток.
    Минулого року агрофірма дала чуть більше 700 кг пшениці.

а де твій аватар? :)