Ванна кімната

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем michajlo, 29 лют 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. michajlo

  michajlo Member

  р е к л а м а
  Привіт форрумчани господарі.

  Маю от таку дилему:

  є ванна кімната, розміри 2,20 на 1,80 м. Є два варінти або душова кабіна, або ванна.
  Сижу от думаю що обрати, як ставити душову кабіну то займе половину тої ванни (розміри десь 1м на 1м), тай ванна практичніше буде. Що порадите?

  якщо душова кабіна, то яких виробників і де краще взяти, ціна/якість....в епіцентрах і тд є капа, китайські, як вони носяться?.....

  якщо ванна, яка взагалі ваша думка на рахунок акрилових ванн?....читав в мережі всяке пишуть, і шкідлива може бути, і тьмяніти може, пишуть що не стійка і може втрачати форму....

  А що скажите ви?
   
 2. justsawa

  justsawa Well-Known Member

  У ванній можна прийняти душ, а в душі ванну ні. Думаю, якщо обирати між два в одному, або лише одне, я би виправ перше.
   
 3. VasMT

  VasMT ПРХ-ПНХ!

  Я викинув чавунного монстра і поставив китайську душову. Теж два-на-два кімната, але кабіна 110х110 з глибоким піддоном. Люкс. За чотири роки тільки раз регулював дверку. Як на мене, то бокс кращий. Економніший і функціональніший. Душ приймається один-два рази на добу, а пірнати в ванну раз на тиждень. В боксі тепліше, бо замкнута система, і радіво можна послухати.
  Я за бокс.
   
 4. michajlo

  michajlo Member

  а піддон в боксі акриловий чи метелевий?
   
 5. VasMT

  VasMT ПРХ-ПНХ!

  Акриловий.
   
 6. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Я собі купив такого ше років 10 тому, а може і більше (ше не було ні інтернету ні мобілок тоді, точно пам'ятаю), поставили його в кухні "тимчасово", то так він і досі там стоїть, все ніяк руки не доходять повноцінну ванну зробити. Справді річ практична, досить налійна, правда масажер для ніг відвалився, псикавки трохи позакисали, поміняв насадку і шланга на каналізацію...Виглядає "воно" зараз вже страшнувато, але працює.

  А як заміню, то ше піддон досить глибокий, лишиться, зеленину полоскати буде в чому...)
  Ааааа...і радіо десь за три роки здохло :mocking:
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. Picasso

  Picasso Німий фільозоф :)

  В чому, власне, проблема? Є ванни бокси. Я собі поставив вже років з 8 назад. Довольні, як слони. Мала любить ванну приймати з пінами і солями. Я в душі нормально розвертаюсь. Навіть після важкого дня можу сам полежати пів годинки у ванній. Розслабляє, втому знімає. Єдине але, потрібно бронзові колінка відразу поміняти на порядні, а то з часом окислюються до свищів
   
 8. Varava

  Varava миється в бані

  Тільки плануємо купувати ванну))
   
 9. happyman

  happyman New Member

  Я постав перед таким самим питанням, з сьогоднішніми цінами вану часто не поприймаєш....а душова вона явно місця менше займає ніж ванна, там ще пральну можна вмістити......я вибрав з відчизняного Коло.....в них і вибір великій, і останнім часом популярні стали, куди не зайдеш всюди або коло або коломбо =)
   
 10. Nikolayev

  Nikolayev New Member

  Мені здається, що при ремонті ванної кімнаті, важливішим є не вибір ванноі чи душевої. А трохи другі показники, наприклад такі як вентиляція ванної кімнати. На це впершу чергу треба звертати увагу. Як на мій погляд звичайно. )
   
 11. NastyaKo

  NastyaKo New Member

 12. LoveMe

  LoveMe Member

  Я думаю, что лучше купить чугунную ванну. Металлические и, в особенности, акриловые – это ванны из "одноразового" материала. Вы пусть отдадите немного меньше денег, но прослужит такая ванная на 10-20 лет меньше, чем чугунная.
   
 13. krisna

  krisna миється в бані

  Ми уже змінили труби в ванній кімнаті, зараз думаємо ще встановити лічильники . Можливо тут замовимо. А потім будемо укладати плитку і все інше.
   
 14. dfghj

  dfghj Member

  подскажите где купить светильники для ванной?
   
 15. aldhhf

  aldhhf Member

  Мы вот родителям покупали в ванную светильники Светильники: Интернет магазин светильников Lampa | Киев небольшие, компактные. Ванная хоть и большая,но освещение очень хорошое. И светильники не бояться влаги!
   
а де твій аватар? :)