Вибір пральної машини

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем Pandorra, 15 жов 2013.

1. mailme

mailme Well-Known Member

р е к л а м а
    Я згодна, зараз техніка служить по кілька років, так прикро! Адже виробникам це дуже вигідно, щоб швидше нову купували. Моя пральна машина все зараз сумнівно працює!

2. Enceladus

Enceladus New Member

Насправді в більшості випадків все що треба зробити щоб машинка гарно працювала це промити фільтри. В мене вдома вже двічі панікували, що вона зламалася, але після чистки фільтра знову продовжувала працювати як нова. Для цього не треба викликати майстра і можна легко зробити властноруч. Проте спершу продивіться десь відео як це треба робити, щоб не залити всю кімнату водою.

• Інформативно Інформативно x 1
  3. Johnatan

Johnatan Member

У нас LG, і їй вже 9 років. Премо кожен день, працює, як годинник. А ось у батьків прославлений Самсунг, цю машинку ми з братом подарували їм 5 років тому. Ось це морока, лагодили її вже 4 рази, в останній раз майстер сказав, що ще якась деталь на підході. Коротше, продали ми її на запчастини. А батькам в смарт-шоп купили нову на 5 кг, взяли, як у нас, LG. До речі, спеціалісти стверджують що ця фірма дійсно ламається рідше інших, а коли вже ламається, то в ремонті дешевше обходиться.

4. Hyligan

Hyligan Іронічний

Вчора на базарі побачив пральну машину ДонбаСС о_О, 2500 грн. доречі :mocking:. Тож яким совкодрочером треба бути щоб таке купити?

• Смішно Смішно x 1
  5. Jaulwya

Jaulwya миється в бані

Це барахло коштує 2500 грн???
    Я за такі гроші купувала Zanussi 4 роки тому.

6. Foxspy

Foxspy Генерал

У нас дома уже лет 15, наверное, стиральная машина lg и ничего, работает до сих пор. Это нынешняя техника ломается очень часто, потому что производители зарабатывают на ремонтах больше, чем на продажах.

7. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

А нові моделі хто буде купувати, якщо старе таке довговічне і так довго може прослужити? Тепер не совок.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Darinka

Darinka миється в бані

9. marililovaia

marililovaia New Member

Ми так само купували lg і вже працює 3 роки - без ремонту, враховуючи, що працює вона майже кожен день.

10. Evatiana

Evatiana Member

Вам в пригоді може стати наступна стаття http://apshu.ru/kak-vybrat-stiralnuju-mashinu/, спочатку визначитесь з характеристиками, а вже потім можна порівнювати ціни магазинів!

Останнє редагування: 7 вер 2018
а де твій аватар? :)