Вибір пральної машини

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем Pandorra, 15 жов 2013.

 1. mailme

  mailme Well-Known Member

  р е к л а м а
  Я згодна, зараз техніка служить по кілька років, так прикро! Адже виробникам це дуже вигідно, щоб швидше нову купували. Моя пральна машина все зараз сумнівно працює!
   
 2. Enceladus

  Enceladus New Member

  Насправді в більшості випадків все що треба зробити щоб машинка гарно працювала це промити фільтри. В мене вдома вже двічі панікували, що вона зламалася, але після чистки фільтра знову продовжувала працювати як нова. Для цього не треба викликати майстра і можна легко зробити властноруч. Проте спершу продивіться десь відео як це треба робити, щоб не залити всю кімнату водою.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 3. Johnatan

  Johnatan Member

  У нас LG, і їй вже 9 років. Премо кожен день, працює, як годинник. А ось у батьків прославлений Самсунг, цю машинку ми з братом подарували їм 5 років тому. Ось це морока, лагодили її вже 4 рази, в останній раз майстер сказав, що ще якась деталь на підході. Коротше, продали ми її на запчастини. А батькам в смарт-шоп купили нову на 5 кг, взяли, як у нас, LG. До речі, спеціалісти стверджують що ця фірма дійсно ламається рідше інших, а коли вже ламається, то в ремонті дешевше обходиться.
   
 4. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Вчора на базарі побачив пральну машину ДонбаСС о_О, 2500 грн. доречі :mocking:. Тож яким совкодрочером треба бути щоб таке купити?

  [​IMG]
   
  • Смішно Смішно x 1
 5. Jaulwya

  Jaulwya миється в бані

  Це барахло коштує 2500 грн???
  Я за такі гроші купувала Zanussi 4 роки тому.
   
 6. Foxspy

  Foxspy Генерал

  У нас дома уже лет 15, наверное, стиральная машина lg и ничего, работает до сих пор. Это нынешняя техника ломается очень часто, потому что производители зарабатывают на ремонтах больше, чем на продажах.
   
 7. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  А нові моделі хто буде купувати, якщо старе таке довговічне і так довго може прослужити? Тепер не совок.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 8. Darinka

  Darinka миється в бані

 9. marililovaia

  marililovaia New Member

  Ми так само купували lg і вже працює 3 роки - без ремонту, враховуючи, що працює вона майже кожен день.
   
 10. Evatiana

  Evatiana Member

  Вам в пригоді може стати наступна стаття http://apshu.ru/kak-vybrat-stiralnuju-mashinu/, спочатку визначитесь з характеристиками, а вже потім можна порівнювати ціни магазинів!
   
  Останнє редагування: 7 вер 2018
а де твій аватар? :)