вибираємо велосипед

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем MARTINI, 6 лют 2011.

1. MARTINI

MARTINI Administrator Команда форуму

р е к л а м а
    За живе зачепили :)

2. manur

manur Well-Known Member

Нині мені дали ровера, аби собі спробував поїздити. Маю намір го придбати. Може, завтрі зазнимкую го та й туй викладу. Б/у, єсьтєсьно. Має 3 передачі. Та вся механіка в осі заднього колеса схована. Я на тому ся не дуже розумію, але підозрюю, жи мені того цілком достатньо буде. Має 3 гальма : 2 ручні на перід і на зад і 1 на зад звикле - педала назад і гальмує.

Казали - поїздь собі день, два, тиждень. І приймай рішення.

Чесно кажучи, я ще й пеньондзів на него не маю. Але то добрі знайомі - гадаю, жи й зачекають троха.

• Подобається Подобається x 2
  3. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

Ровер то така штука - чи тре, чи не тре, а най стоїть :good:

• Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. muravey

muravey Well-Known Member

Планетарна втулка, не потребує обслуговування майже нiколи (можна раз на рiк перебрати разом з iншим - регулярний ТО).
    Якщо будете мiстом педалiти - так, цiлком достатньо.

5. manur

manur Well-Known Member

Вчора з"їздив в село до мами : туди назад - біля 22 км.
    Сьогодні з"їздив до товариша в дальше село : туди-назад - біля 33 км. (нинька вертався не зовсім тверезий...... шашлик-машлик і т.д......)

6. Mylnyk

Mylnyk Well-Known Member

"щоб стояв у кожній хаті ! " (с)

7. manur

manur Well-Known Member

Нині наїздив майже 74км.

Ги)))) Ше троха потренуюся і Мартіні з колєгами запрошу по наших краях покататися....

2016 06 20 Сокаль - Тяглів 2.png

• Подобається Подобається x 3
  8. MARTINI

MARTINI Administrator Команда форуму

nie-pij-wodki-nie-pij-wina-kup-se-rower-ukraina-pl-ffffff-2.jpg

• Смішно Смішно x 1
  9. ІгорМ

Останнє редагування: 26 лип 2016
  10. ІгорМ

• Інформативно Інформативно x 1
  11. Vertebro

Vertebro New Member

От якщо купувати велосипед в інтернет-магазині, є розетка, про яку всі знають і чули, а є якісь дрібніші магазини. Або взагалі шукати поюзаний на олх. Де з точки зору якості товару буде краще купити?

Останнє редагування модератором: 13 вер 2017
  12. mariyasidoruk

mariyasidoruk Member

Купляла собі б/у в одному з інтернет-магазинів. Мені повезло и прислали в гарному стані. Я б все таки б/у купляла там, де його можна побачити, попробувати проїхатися і приблизно оцінити стан. Все-таки онлайн - страшнувати, хоча я ризикнула)

13. muravey

muravey Well-Known Member

Купуйте новий, купуйте в спеціальному магазині, що займається роверами. На розетці продають здебільшого дешеві моделі ашанбайків, що мають українську реєстрацію і китайське коріння. Хоча й там є моделі Schwinn, Lapierre, але консультант скоріше за все не знається на предметі і не допоможе обрати точний розмір, тип, конфігурацію під ваші потреби.

а де твій аватар? :)