Харків

Тема у розділі 'Харківський форум', створена користувачем Jiliana, 25 лип 2009.

 1. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  р е к л а м а
  Це так Комунарець захищає касирку, несправедливо ображену. :)))
  А в іншій темі - звинувачує мене в відокремленні Донбасу).
  Багато років назад після помаранчевої революції, на донецькому форумі я, слухаючи антиукраїнських тваринок, які лякали, що відділяться, писала - відділяйтеся, якщо вам так кортить. Що тільки ви придбаєте - то ви своїм куцим розумом розуміти не можете.
  Тепер, бачте, комунарець вимагає в мене покаяння. Але сидів і не рипався сам, коли в його рідному Донбасі починалося щось погане. І більшість так там просиділо.
  Чи багато таких на Донбасі, що не знають чого хочуть? Я гадаю багато.
  Народ там не активний в більшості і чекають на готове: чи царь вирішить, чи партія регіонів, чи накрайняк Путін.
  В більшості, але не всі.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Смішно Смішно x 1
 2. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  О_о. Людяність!Я, мабуть, про людяність знаю інше, ніж ви.
  Ми живемо біля госпіталя, куди 2014-2915 везли українських захисників. У нас велика квартира і по проханню сина зупинялися, ночували комбати, водії скорих, що везли ранених, інші люди зі зброєю. Вони розповідали.
  Були ті, хто ціною свого життя охороняв стратегічни об'єкти, такі як ТЕС, щоб у Луганській області було тепло і світло. Один з цього Щастя запам'ятався: трохи старше мого сина, з одного западенських міст, вже кандідат наук, у нас в Харкові у Бандурка захищав кандидатську. Такий милий, розумний хлопець. Господи, думала я, бідна його мати, що він в цьому Щасті забув, і ще Україна Донбасу погана??Почуйте Донбас??

  Переселенці в мене викликають підозру, так. Моя людяність стала вибірковою.
  Може, жінку з дітлахами я тоді на якийсь час би пустила, але чоловіків-переселенців - ні в якому разі.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 3. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  [​IMG]

  [​IMG]

  Скажу вам честно:Ви дуже насолили. А Він все бачить і знає. Я це знаю.
  Нічого випадкового в цьому житті не буває. Запам'ятайте!!!!!!
  Тілько от знайшов, з першого пошуку - наче положили переді мною.
  Далі будем впиратися?
  Всюду враги?
   
  • Тупо Тупо x 2
 4. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  Тоді, як ото поперли, в нашій школі теж прибуло.
  Перше, що образило, це те, що змусили переселенців брати поза конкурсом і в першу чергу. Зважаючи на те, що школа вузько спеціалізована, для музично обдарованих дітей, це було дивно і нахально, бо приймали кого попало через те, що з ОРДЛО, а справді обдарованим, хто дійсно був гідний місця, змушені були відмовляти.
  Відразу з нашестям донбасян з'явилося нашестя клопів в дитячому гуртожитку. За десятки років роботи школи не було такого жахіття. Тут учбовий рік в розгарі, готуватися треба до заліків, академ концертів, а у дітей руки, обличча в болючих пухирях. Рік боролися, не могли позбутися! Що не оброблять - перша ж ніч і знову діти покусані. Довелося знищити усі меблі, попалити подушки і матраси, позривати і знищити покриття із стін і підлоги. А потім ремонтувати і купувати усе знову.
  Серед інших з'явилася одна мамаша, яка почала своє і дитини перебування в школі із скандалів і так зі скандалами і продовжує. Почалося з того, що ще до вступу почала вимагати якісь особливі умови для свого сина. На спроби пояснити за якими правилами тут існують усі учні, вона почала катати кудись скарги, що переселенців притісняють і т.і.:facepalm:
  А ось, місяць тому я була свідком її жахливої істерики у шкільному дворі. У нас починався щорічний фестиваль "Харківскі асамблеї", який організовує Консерваторія. А в цьому році був ще й ювілей. Ну і нашій школі, як підрозділу Консерваторії, видідилили квитки на урочисте відкриття в оперному.
  Група учнів з різних класів зібралися і разом з вихователями пішли в ХНАТОБ. Я запитала свою, чи вона йде? Та донька відповіла, що нічого не знає про той захід. Я підійшла до однієї виховательки, запитала що, до чого, на що вона сказала: "Почекайте мене хвилину, піжемо разом і я вас проведу на концерт, навіть якщо не знайдеться квитка".
  І тут у нас за спинами такий жахливий крик: "Ты видишь, ушла вся молодеж! Что ты тут будешь делать с этими старухами?! (це про вихователів, що залишилися)"
  Це верещала та сама переселенка, намагаючись таким чином змусити свого сина йти на концерт. Потім, вона почала дзвонити комусь і кричати, що сина образили, що їх намагаються позбутися, що всі навколо змовилися проти неї однієї.. :crazy::facepalm:
  Шкода було хлопця, який почувався ніяково через неадекватну поведінку матері. Він просив її не кричати, та все дарма.
  Коли вийшла вчителька, яку ми чекали, вона підійшла до неї, запитала, які в тої проблеми, запропонувала йти з нами. Та хлопець не хотів, а мати не припиняла свою істерику.
  Дорогою вчителька ця розповіла, що прийняла ту жінку у себе вдома, навіть реєстрацію дала, по знайомим знайшла їй роботу, але та дуже швидко там влаштувала скандал і вилетіла. :facepalm::facepalm:
  Пізніше з'ясувалося, що її приймала в себе ще одна родина, навіть не в своєму житлу, бо сами винаймають. Родина з Тернополя. Коли дітей прийняли у школу в Харкові, вони орендували житло неподалік від школи і на час навчання спланували своє життя поруч, в Харкові.
  Але ж для переселенців з ОРДЛО це не варіант. Вони, як ті клопи, хочуть пити кров інших. В них якась впевненість на генному рівні, що ВСІ, СКРІЗЬ, ЗАВЖДИ Й УСЕ їм винні!
  І як оце не хотіти, після таких неадекватів, як та мамаша, або цей Коммунарець, або оті відморозки, що десь у Трускавці, чи що, фотографувалися тикаючи факи меморіалу Небесної сотні, щоб оте все "щастя" краще б лізло в рашу. В них філософія життя ближче до рашинського ледачого пролетаріату, ніж до хазяйновитого українця. Але ж там такі самі паразити, що хочуть усього і відразу. Тому, вони люто ненавидять усе україньське, але це не заважає їм паразитувати за рахунок тих самих українців із Тернополя.
   
  Останнє редагування: 5 лис 2017
  • Подобається Подобається x 3
 5. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  А моя дочка не могла дитину в садочок поряд з домом здати через переселенців, яким тільки в центрі міста треба садок. Хоч як тільки народила, так і встала в чергу. Була сьома, потім двадцять сьома, і вже їй на роботу, а черга тільки росте. Прийшлося поборотися добре...Через стінку з нами купила квартиру родина переселенців, тілько доробили ремонт, а дитина вже в садку - дворічна! Зараз Фєдя з нашим малим в одній групі, де діти з 3 до 4. Все, виявляється, можна.
  Допомагає держава всім.
  Ну а якщо зняти квартиру їм важкувато, то тут вже держава безсила. Є погані прецеденти, що грошей не платять, а видворити не можна.
  Платити хазяєвам за них комуналку хто зна скільки. Оце людяність по-комунарцю.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 6. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  А що це за історія? Щось не второпаю :scratch_one-s_head:
   
 7. Innusua

  Innusua Well-Known Member

  Там всё интересное. Но из-за мракобесия, которое вы развели на ровном месте - не хо рассказывать. Обсуждайте кассиршу.
  Однако для остальных замечу, что это классная книга от классного издателя и стоит всего 70 грн.
  «Триптих про призначення України» — Видавець Олександр Савчук

  Книгу складають три есеї видатного філолога Юрія Шевельова (1908–2002): «Москва, Маросєйка», «Над озером. Баварія», «Четвертий Харків».
  Видано до 110-річчя від дня народження автора.

  п.с. Давайте в тему больше позитива о Харькове. Дались вам эти кассирши с крестами.
   
  Останнє редагування: 5 лис 2017
 8. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  давайте
  Є новина, на мій погляд добра:
   
  Останнє редагування: 5 лис 2017
  • Інформативно Інформативно x 1
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 9. Innusua

  Innusua Well-Known Member

  Сьогодні була на вокзалі, проводжала близьку людину. Потім трохи погуляла на Привокзальній площі, зауважила жінку, назустріч якій спішив чоловік з трояндою -галантно вибачився за спізнення. Приємно таке бачити.
  Зайшла в книжковий ярмарок, купила пазли "Панду". 500 шт. Малому не піддалась, зібрав трохи і облишив.
  А я думаю зараз - чи :lazy:, чи фрагментик спробувати зібрати. Прямо кличе до себе та панда.:preved:
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  А чого? Збирання пазлів корисно не тільки дітлахам: заспокоює, відволікає)
  А я вчора була з малючком на виставці роботів. Там різні технічні винахіди і дивини.
  Як зачарована стояла і дивилась на роботу 3D принтера... Я знала, що це, але не бачила як воно працює. А дітям давали помалювати 3Dолівцем.
  Там багато було такого, що дуже цікаво і дітям, і дорослим.
  Яка все ж таки активна і талановита у нас молодь: в одному з цехів покинутого заводу роблять періодично якісь виставки, лекції, презентаціїї - це Арт-завод.
  І гроші заробляються, і щось рекламується і продається. Смачний чайок з печивом дадуть безкоштовно, доброзичливі посмішки, дітворі надувні кульки - все це радісно і дуже душевно. Можна придбати якусь гру дитині, яку ні на якому базарі не знайдеш і більше ні у кого такого не буде.
  Бо тут підібране незвичайне, креативне, високотехнічне.
   
  Останнє редагування: 6 лис 2017
  • Подобається Подобається x 3
 11. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  То цей витвір йде у вашій кузні кадрів як внепланове читання чи як практичне менеджерство по мерчендайзерству з розповсюдження друкованої літератури? Шучу, шучу...
  Ясно... У всьому винні вороги... Тут про касиршу - в самий раз, приклад проникнення російського шовінізму і хамства через харківські ворота до України. )
  Але я сподівався на більше.
  Я там не знайшов про призначення України. В тому сенсі, що мало виставили до ознайомлення.
  Не підскаже, люб'язно, в чому там цвях?
   
 12. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  Таке враження, що не тільки я побувала у Варшаві цього року :)))
  Електронні табло на зупинках, єдиний квиток...
  Може ще й за чітким розкладом почне транспорт ходити:dntknw: Ото було б диво, так диво.
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. hrim

  hrim Well-Known Member

  Українські діти у 19 сторіччі на Харківщині не розуміли російську мову:

  Данилевский Г.П. Украинская старина. – Харьков, 1865. С. 363
  https://books.google.ch/books?id=FIRaAAAAcAAJ
   

  Вкладення:

  • blob.jpg
   blob.jpg
   Розмір файлу:
   138,4 КБ
   Переглядів:
   4
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 14. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  В Харкові, два місяці тому, "народився" Музей наукових відкриттів, з подібними експозиціями, як в Варшавському Центрі науки Коперніка.

  Він значно менший і молодший, та сподіваюсь, что в нього ще все попереду

  Woom – музей научных открытий
   
  • Подобається Подобається x 2
 15. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  В Харкові, на найбільшому в Європі майдані - найвища в Європі новорічна ялинка! :yahoo::cools:

  Висота складає 36,7 метрів, що дорівнює висоті 12-поверхового будинку!


  [​IMG]

  [​IMG]

  Харківська ялинка не тільки найвища, а й найцікавіша. Вона постійно "перевдягається", тому весь час різна.
  Освітлення дає близько 100 світлових і колірних варіацій денного і нічного оформлення, які чергуються.

  На ялинці є кілька тисяч куль з глянсового пластика, завитки що світяться і зображують морозні візерунки, 50 великих світлових куль - кожен сезон їх змінюють.  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]
  Не відірвати очей

   
  Останнє редагування: 29 гру 2017
  • Подобається Подобається x 2
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 16. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  • Подобається Подобається x 1
 17. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Харківську ялинку ще довго не переплюнуть)
  І по висоті, і по техно-оздобленню. Вона коштувала 2 млн ще 3 роки назад.
  Щось на ній міняють потроху: сьогодні бачила на ній зображення цуцика, бо рік же собаки.
  Хоча мені і вінницька ялинка сподобалася.

  До речі харків'янам, в новорічну ніч з 11-ої на сцені почнеться дуже цікавий концерт.
  А попоїсти та випити там буде.
  Сьогодні скуштували там новорічного шашличку, був добрим і не буже дорого - 40грн за 100гр)Це у грузин - вони там під своїм прапором готують. І печуть, і смажать, і горілку розливають. Черга! :)
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 18. Innusua

  Innusua Well-Known Member

  Ялинка нормальна.
  Але кількість конячих морд на кв.м. бісить. Особливо карети, яким треба кататись саме через натовп. Приходиш такий з дитиною подивитись через грати на ялинку і тільки й чуєш "ану ррразайдісь - барін єдєт")))
   
  • Смішно Смішно x 1
 19. GR_

  GR_ Дуже важлива персона

  3 роки а не більше? Може я помиляюсь, але її поставли перший раз коли Дупа був губернатором, тобто ще до 2014-го.
   
 20. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Перший раз її встановили в грудні 2013, тобто це вже 5й раз вона стоїть.
  А ось як змінювалися ялинки в Харкові:

  Как менялась харьковская елка (фото)
   
  • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)