хобі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем duncan, 26 лип 2007.

1. mypucm

mypucm Well-Known Member

ну... стаття це ж не тільки тисячі символів, там ще мабуть який смисл бажано щоб був :scratch_one-s_head:
    це пов'язано, з одного боку з життєвим досвідом автора,
    з іншого боку - з попитом... на яку аудиторію розрахована стаття...
    мабуть є різниця - писати наукову доповідь чи про те, як пройшов день :)

2. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

Отож. А тепер увага:цій особі 42 роки. І це чоловік, художник, нормальної орієнтації, має двох доньок.:)

3. mypucm

mypucm Well-Known Member

:suicide:

4. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

:suicide:

)))

5. Ollesya

Ollesya Мати

також планую собі хоббі корисне придумати....

6. annakvitka

annakvitka New Member

У мене хобі - вишивка, ще з дитинства моя мама прищепити мені любов до вишивання. А зараз я дуже добре заробляю на цьому занятті. Уже багато років займаюсь пошиттям одягу на замовлення, у мене своє ательє, а нещодавно я вирішила розширити свій бізнес і купила вишивальну машинку Интернет магазин швейного оборудования Strochka . Таке капіталовкладення досить швидко себе виправдало й окупилось, через те, що сьогодні вишивка дуже в моді.

7. vavanBRO

vavanBRO TimeCop

Моє хоббі - велоспорт, а саме Фрірайд і Downhill( швидкісний спуск). Ще з дитинстава я не любив командні види спорту волейбол, футбол, баскетбол, те чим занімались мої однокласники в на фіз-рі, або після уроків. Я ж знаходив кайф в їзді на велосипеді. Катаю всю свідому частину свого життя.

8. MargoTil

MargoTil Member

Мені подобається вивчати різні мови світу, вважаю це одним із кращих хобі)

9. BosSsS

BosSsS Member

Раніше моїм хоббі було тренування в тренажерному залі. Зараз усі спортивні центри закриті. Ми всі сидимо на карантині. А декілька днів назад по телевізору повідомили, що його продлили ще на месяць.
    Короче, я психанув та почав шукати свій плеєр. Плеєр був ще живий, а ось навушники вмерли. Я не розгубився и замовив навушники для плеєра www.citrus.ua/naushniki/tn_dlya-pleera/ в інтернет -магазині. Мені подобаються навушники, щоб добре кріпилися на вусі.
    Зараз я почав тренування: бігаю коло дома на стадионі. А з музикою це робити веселіше и ритмічніше. Так рятуюсь від нудьги.

а де твій аватар? :)