Хроніки апокаліпсису

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 17 лип 2017.

1. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

р е к л а м а
    Возрождение и распад: Афонские старцы рассказали, что ждет Украину и Россию

Останнє редагування: 7 лис 2018
  2. hrim

hrim Well-Known Member

Юные безбожники собирали деньги, в том числе на постройку танка «Безбожник». Школьно-пионерский отдел ЦС Союза Воинствующих Безбожников в 1931 году взял на себя обязательство собрать через школьные ячейки Союза Воинствующих Безбожников и группы Юных Воинствующих Безбожников не менее 900 тысяч рублей на постройку подводной лодки «Воинствующий Безбожник».

3. Коммунарец

День 523-й (09.11.2018)

Вранці помолився і подякував за те, що у мене все є необхідне і у мене нема ні в чому великої потреби. Крім дихати.
    1) Подумав про тих, хто в дорозі і потребує допомоги. Але тільки для прочан, які добираються своїми ногами до святинь.
    Якщо кому не хватає 50-100 гривень, звертайтеся по електронній пошті ( в моєму профілі), думаю, що знайду. За це нічого не вимагаю, крім розказу про свою мандрівку.
    2) Мати питає: нащо збираєш речі і коли будеш горати города?
    Відповідаю: речі непогані і навіть ще не ношені, а деякі потребують невеличкого ремонту - для людей, які прийдуть весною до мене і ми разом вскопаємо города.
    3) ощадбанк спробував мене роздратувати своєю безздарністю. То "Барс" вісить завжди, то купу бумаг треба на відміну від інших, то взагалі кажуть що вони завжди праві. Здихався його...

4. hrim

hrim Well-Known Member

Повторюю пропозицію - не справляти потреби соціалізації в розділі "Війна".

5. Коммунарец

Гвардиисержантзапаса (форум ДКР) казав:"Не нравится - то иди и застрелись"
    Забувся?

6. Коммунарец

День 520-й (11.11.2018)
    На багаточисельні прохання форумчанина @hrim я закриваю свою тему в розділі "Війна", бо боюся за здоров'я вищезгаданої особи, щоб я не став винний у його проблемах із психикою.
    На останок своєї першої п'ятисотднівки (треба ж, так непомітно наче спливли дні, а скільки за цей час трапилося...) хочу виставити відео однієї людини з духовним ім'ям - Саошиант.
    Цікаво, пізнавально, багато переосмислити... Декому навіть зле стане, що новий місія буде розмовляти російською (яке горе... :suicide:), якщо свого не хоче правителя - то буде кацапу служити)) або ще комусь страшнішому (((
    До зустрічі в новій темі-продовженні.

Приємного перегляду!!!

Останнє редагування: 11 лис 2018 у 12:53
  7. hrim

hrim Well-Known Member

Спасибо. :)

а де твій аватар? :)