Худаємо!

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Nataliali, 13 тра 2019.

1. Nataliali

Nataliali New Member

Привіт дівчата!
    Скоро літо!
    Давайте ділитись тут методами схуднення!
    Хто що знає і хто що чув, свій досвід чужий, розказуйте!
    Я поки записалась на курс, якщо скину то розповім!)

2. Spahonyeni

Spahonyeni Member

Все напевно на багато простіше ніж могло би здаватись, головне це не переїдати, зайнятись собою, можна сісти на дієту або за основу змінити раціон, до прикладу я читала 2 прикольних статті, Морковь для похудения - польза и вред, отзывы, лучшие рецепты це одна дієта, там на 7 і 10 днів і все круто розписано, власне як і в тій що про селеру Сельдерей для похудения - польза и вред, лучшие рецепты, отзывы

3. manur

manur Well-Known Member

@Spahonyeni, а не могли б Ви популяризувати сайти на нормальних мовах, а не йно на кацапському нарєчії?

4. Nataliali

Nataliali New Member

боюсь вже голодувати і жити на монодієтах, дуже відбивається на здоров'ї. Я стараюсь бути більше активною, не переїдаю, але за місяць не схудла взагалііііі!(
    А стосовно статей, то дуже цікаву інформацію почула стосовно пиття води, і як за допомгою цього можна схуднути, тай і взагалі як це робиться природнім шляхом
    почула тут, якщо комусь цікаво Зниження Ваги. Без голодувань, фітнес клубів і препаратів. Відео.

а де твій аватар? :)