Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

 1. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  medwedo berlogsoni

  Не зовсім так, автокефалії, офіційного визнання добивались давно, не можна сказати, що це виключно заслуга Порошенка. Посвятити пасхальний кошик, відвідати різдвяну Літургію, взяти шлюб чи охрестити дитину могли і в УПЦ КП, але те, що тепер це ПЦУ - приємний факт.

  Mykhaylo Khomchyn

  Був жарт, що враховуючи договорняки, можуть появитись депутати від БПП Арсеній Павлов та Михайло Толстих, більшвідомі як Ківі і МотоРИЛО.
   
  • Тупо Тупо x 1
 2. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  :)
  А він що думав, що легко буде розплачуватися за свій успіх, як і всі, хто зараз досяг його, чи ще рветься бути успішним і знаменитим? Розплачуватися будуть і ті, хто бігає в шістках і за цукерки стоять на задніх лапках та тявкає на кого вкаже свиняче рьіло)
   
 3. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Гудман поставив "тупо" за мій детальний аналіз Портникова.
  А я все чекаю, а в чому "тупо"?
  Я лише попросив Хомчина звернути увагу на сказане Портниковим більш уважно і неупереджено.
  Росія шукає шляхи компроментації Зеленського та розхитування ситуації в Україні.
  От і все.
  Тепер питання: чи вистоїть Зеленський? Чи наші порохоботи допоможуть Путіну добитися свого?
   
 4. Послушал полностью речугу Зе в Мюнхене. Если одним предложением охарактеризовать результаты президентских выборов 2019 в Украине, звучит это так - "яку хуйню здобули".
  Роман Донік
   
 5. Про заяви Зеленського щодо спільних з російськими бандформуваннями патрулювань на окупованих територіях як засіб чимдуж провестим там вибори, навіть говорити зайве. Це на вусі 100% державна зрада. Колись, надіюся, розберемо юридичну складову цього злочину. У випадку таких заяв офіційною особою, уповноваженою на керування зовнішньою політикою й безпекою держави факт злочину вже відбувся з моменту проголошення таких цілей, а навіть не з миті їх виконання. Далі може йти тільки поглиблення злочинних дій і рівня відповідальності. На жаль, не тут і не сьогодні - наші одноклітинні досі тішаться, як їхній прєзідєнт "несе їм мир". Але скільки б клубочок не котився, а ниточка таки десь закінчиться...

  Я тут згадаю про тих, на кого ще недавно були сподівання й у демократичній частині суспільства. Найперше про Пристайка. Цей прес-секретар МЗС (а як ще назвати людину, яка погодилася саме на таку роль у ввіреній йому галузі?) доводить словесний еквілібризм уже до повного маразму. Так поспішає виправдати кожен пук Зеленського чи Єрмака, що навіть аргументів та прикладів адекватних підшукати не встигає. Хоча, а які можуть бути аналогії з міжнародного досвіду, коли б одна країна напала на іншу, війну вела переважно прикриваючись сепаратистськими й терористичними групами на її території, нікуди звідти відходити не збиралася, а потерпіла сторона сама пропонує спільні патрулювання разом з цими бойовиками-маріонетками агресора. Та навіть у Вішистській, залежній від гітлерівців Франції до такого рівня не опускалися, через що Гітлер урешті вирішив окупувати територію остаточно. Не знаю я таких прикладів у історії.

  А що ж каже наш головний дипломат? Вадим Пристайко вважає, що при створенні спільних патрулів на Донбасі можна буде взяти за приклад досвід Хорватії. Хорватії, панове!!! Я був у цій країні під час першої Балканської війни і трохи зміг побачити своїми очима, але навіть зовсім стороння людина прекрасно знає, що досвід Хорватії діаметрально протилежний. Справедливо, чи ні, але Хорватію тоді навіть звинуватили в особливій жорстокості й елементах геноциду проти сербського населення. Нагадаю, серби компактно проживали на певних хорватських територіях поряд із етнічними хорватами. Це сусідство ніколи не було мирним, але якось співіснували. Відразу після початку війни Бєлград миттєво задіяв той досвід, який Москва пізніше використала в Криму й на Донбасі (а планувала на половині нашої держави) - повзучу окупацію під виглядом "визвольної війни ополченців і місцевого населення". Великі території Хорватії були окуповані, там сформували ніби то місцеві національні адміністрації, а на ділі окупаційні органи. Хорватське населення зазнало страшних переслідувань, утисків та реального винищення. Більшість панічно покидали свої домівки. Кількість убитих і закатованих досі не встановлена.

  Наступ на Хорватію був зупинений при допомозі миротворців ООН (як не згадати, що аналогічного сценарію Порошенко добивався ще з 2015 року, а Зеленський уже напівдосянуту ціль узагалі зняв з порядку денного). За цей час хорвати не розказували, як вони прагнуть миру будь-якою ціною, не підтримували контактів з ворогом на непідконтрольних територіях, не рвалися там провести вибори й легітимізувати загарбників. Вони реально допомагали біженцям, роздмухували почуття ненависті до ворога й прагнення безумовного реваншу, готували армію, жорстко формували суспільну думку тощо. Таких, як ті троє наших мерзотників, які підготували під керівництвом з Москви план "красивої" капітуляції України, там навіть засудити не змогли б - вони б до суду не дожили... Особливого значення надавали мобілізації й вишколу для біженців з окупованих земель. З них готували передові загони для першої атаки, на випадок, якщо хорватській армії буде проблемно перетнути лінію розмежування.

  І коли мандат сил ООН закінчився й блакитні каски відійшли, Хорватія послала ці, висловлюючись мовою Пристайка, "спільні патрулі". Через лінію розмежування рволнулися спраглі помсти місцеві добровольці, хорватські армійці та загони представників поліції й спецслужб. Почалася найсправжніша зачистка територій від етнічних сербів. Ті мусили втікати, покинувши все, що мали. Втекли далеко не всі. Ті, кого нагнали, часто втрачали життя без пояснень причин - мова помсти коротка й жорстока. Тих же, хто мав якесь значення в окупаційних адміністраціях виловлювали й кидали до спеціальних тюрем, за зразкомтого, як пару років назад ті ж серби поступали з хорватами. Не забудуся одного такого місця. Потрапив туди не в часі війни, бо перебував у зовсім іншій частині країни, на сході, а навідався вже в 2000-их, коли через Хорватію їхав на відпочинок і зупинився для огляду Плітвицьких озер. Саме там відбулися найжорсткіші акти цієї драми. Захотів глянути на один закуток далі в горах, де над витоком річечки стояв колись шикарний будинок відпочинку ЦК партії. Під'їхав, на мить зайшов і дуже швидко ретирувався - там у повітрі висить відчуття здавленого жаху. Його відчуваєш фізично. Я вже не кажу про ще не затерті часом сліди розправ і розстрілів. Тут спершу серби убивали хорватів, а потім хорвати "віддали борг жорстокої справедливості" сербам. Отакі там були "спільні патрулі" з ворогом!

  Коли прочитав блюзнірство Пристайка з виправдовуванням спільних патрулів із посібниками окупантів на нашій захопленій чужинцями землі та ще й посилання на хорватський досвід, то спершу забракло слів. Як низько може впасти людина, для якої нема нічого значимішого за персональну кар'єру... А потім подумалося: нехай це і жорстоко, але на хорватський досвід погоджуюся. Тільки не в перебріхуваннях усіляких емзеесівських кар'єристів.
  Тарас Чорновіл
   
 6. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Порошенко що робить на мюнхенському сбіговиську? Все вважає себе президентом падшей України, яка зрадила такого чесного і видатного діяча, що жодної реформи не довів до пуття?
  Був би президент дійсно народний, то хто б вибрав оцього кривляку?
   
 7. Де відрубані руки корупціонерів?

  EQ5kkNfW4AEW1TP.jpeg
   
 8. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Якщо ви кривлякою вважаєте Зеленського, то я відповім - а хто з них двох більший кривляка? Зеленський досить швидко вчиться, і його вже не впізнати, не зрівняти з тим, яким він був рік назад. Інша людина, інший образ. А Порошенко як був піар-меном з початку президентства, так і залишився зараз. Їздить по конференціям, якісь зустрічі хто зна для чого робить - і не забуває фотатись та "улибки на пам'ять".
  В Зеленського такого нема. Він не шукає дешевої слави, в нього повно клопоту - не відборешся. Та ще ЗМІ так дістають, що вже ОП починає в суди звертатися.
   
  • Тупо Тупо x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 9. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  В кого вчиться і що навчився вже? В Сороса? В Трампа,який його відразу розкусив з тою Байден-історією? В Путіна,який його з тим Штайнмаєром кругом пальця обвів??В Кого???:haha:
  А про Бандеру і УПА він і чути не хоче,пацан!:bandera:
  Ой!

  upload_2020-2-16_22-49-0.png
   
  Останнє редагування: 16 лют 2020
 10. Hawthorn Healing:
  Я себе представляю этот истеричный звонок Путину. "Владимир Владимирович за чьто?"

  Ну мы же понимаем что его нарочно слили. Чтобы он был провязан этими шашнями и за ним горели мосты. Чтобы он понимал, что кроме путиноидов у него нет союзников. Овощизация шестого.

  “Кремль знает свою самую мерзкую тайну – тайну о которой до сих пор не догадывается значительная часть украинского общества. Кремль прекрасно знает, что войну с Украиной он начал задолго до первых шагов “зеленых человечков” по крымской степи и до первых выстрелов Гиркина на Донбассе.

  Война началась с отравлений протестующих российским газом. С выбитых российскими пулями глаз. С генерала Беседы и Суркова, которые руководили в Киеве операцией по подавлению Майдана… С убийств Нигояна, Жизневского и Вербицкого. Война началась с появления на улицах Киева одетых в свежую форму силовиков без знаков отличия, говорящих с характерным аканьем”, – отмечает Высоцкий.

  По его словам, именно по этой причине России очень важно внушить украинцам мысль о том, что война стала следствием революции. Ведь именно тогда РФ сможет снять с себя ответственность за преступления против протестующих в войну.

  “Ведь как только зло перестает быть злом в общественном восприятии – оно вновь становится рукопожатым. Со злом можно формировать коалицию национального единства, со злом можно совместно работать над решением “гражданского конфликта” на Донбассе. Со злом можно, в конце концов, неплохо зарабатывать. Особенно с российского газа и угля”, – подчеркнул Сергей Высоцкий. FB_IMG_1581887269512.jpg
   
 11. Безсмертний оприлюднив цікаві деталі таємної зустрічі Зеленського з Патрушевим в Омані
  Сьогодні, 09:50

  Зеленського в Оман затягли Єрмак та Емануїлов. Генерал Патрушев перебував там у зв’язку зі спільними навчаннями Росії, Китаю та Ірану в Індійському океані – Безсмертний

  Оман це «квіточки». Катастрофа наближається  Український політик та дипломат Роман Безсмертний навів відомі йому додаткові деталі таємної зустрічі президента України Володимира Зеленського з секретарем Ради безпеки РФ, генералом армії Миколою Патрушевим, котра, за його словами, дійсно відбулася на початку січня 2020 року в Омані.

  Про це Безсмертний розповів в етері програми «Студія Захід» з Антоном Борковським, яка в суботу, 15 лютого, вийшла в ефірі телеканалу Еспресо.TV.

  «Зеленського в Оман затягли Єрмак та Емануїлов. Генерал Патрушев перебував там у зв’язку зі спільними навчаннями Росії, Китаю та Ірану в Індійському океані», – Безсмертний  Нагадаємо, Офіс президента подає до суду на програму «Схеми» через сюжет про Зеленського і Патрушева. Повний текст читайте тут: Безсмертний оприлюднив цікаві деталі таємної зустрічі Зеленського з Патрушевим в Омані
   
 12. Пристайко підтвердив, що Зеленський збирається капітулювати на умовах окупантів
  Пряма цитата людини Зеленського, що керує МЗС: «Історія показує - зокрема, хорватська історія — що рано чи пізно схожий механізм був застосований. Він неідеальний — були трагічні випадки під час такого патрулювання».

  Він прямим текстом підтвердив, що малоросійський режим Зеленського капітулював перед плішивим фюрером з Кремля: "Спільні патрулі передбачають, щоб лінію розмежування на Донбасі контролювали спільно українські військові, ОБСЄ та «представники окупованих територій»".

  Після потоку маячні, що її ніс Зеленський, організатори навіть повернули російський план капітуляції під назвою "12 кроків" на офіційний сайт конференції. Тому панове, робіть висновки щодо майбутнього нашої країни.

  https://enigma.club/articles/prista...zbiraetsya-kapitulyuvati-na-umovakh-okupantiv
   
 13. "Голубь міра"-віслюк Апокаліпсису.
  "У мене немає часу думати стратегічно", - Зеленський у Мюнхені.
  "Ми бачимо, що це спільний кордон, спільні патрулі. Думаю, що у нас є можливість дотиснути, щоб там були як українці, так і представники тимчасово окупованих територій, так і ОБСЄ,"
  "Людям на Донбасі потрібні вибори..".
  "... припиніть говорити, що Україна є корумпованою країною. Тому що відсьогодні це вже неправда".
  " Росія повинна захотіти віддати нам нашу землю."

  Кожного разу, коли він виходить між люди, так соромно за Україну, що здається далі нікуди! А наступного разу - опускаємось ще нижче! Коли це закінчиться?!

  Про кремлівський план, так звані 12 мирних пунктів, які вдалося погасити лише після приїзду Порошенка, Зеленський, НЕ сказав ні слова .
  І про захоплене українське судно промовчав, а міг і ляпнути, -та нада просто пірістать виходити в море...
  Наш НЕЛОХ-зовсім... З ким спільно має бути контроль кордону? З мокшанцями і "даунбасятами"?

  Воно таке рояльне, що думало можна просто на раз-два і війну зупинити і корупцію побороти і тарифи знизити і пенсії підняти і вчителям по $4000 - достатньо лише булаву схопити. А ще воно думало, що прийде і буде всіх саджати, а виявилось все набагато складніше.
  Zinoviy Huzar
   
 14. Зеленський: "У мене немає часу думати стратегічно. Я часто думаю тактично в інтересах України"
  ...........................................
  Шокуюча дурна заява президента - особи, яка за своєю посадою зобов'язана думати саме стратегічно ... це його найперша функція.
  Фактично він сказав: "У мене немає часу бути президентом".
  Так не можна підставлятися.
  Він дурний настільки, що не усвідомлює своєї дурості.

  Хто-небудь представляє подібну дурість з вуст Порошенко?
   
 15. Ок, зі змістом його виступів та інтерв‘ю нічого суттєвого вдіяти не можливо: абсолютно совковий світогляд, холуйська вдача, досить скромні розумові здібності і нульове розуміння історії та суспільних відносин - це такий комплект рис, який навряд чи можна виправити в дорослої людини. Але попрацювати з ним над формою публічних перформансів, тим паче, що людина все свідоме життя професійно займалася лицедійством, я впевнений, можна (якщо хтось наважиться пояснити наполеончику, наскільки недоречно він виглядає).
  Чи ми приречені згоряти від сорому щоразу, коли він роззявляє рота?
  Карл Волох
   
 16. Вы только представьте, как обогатят международную дипломатическую практику Зеленский, Ермак, Пристайко и их Зе коллеги по Слуге Народа.
  Каждое заявление - это же просто перл.
  Ермак, откровенно забрехался отрицая встречу Зели и Патрушева в Омане. Хотя во всем мире официальное отрицание темных сделок, лучшее подтверждение.
  Пристайко нашел там украинское посольство, которого никогда не было и нет.
  Зеленский, как шеф, пошел дальше всех. Он вообще не думает стратегически и не помнит день, когда стал президентом. И не понимает, какая на нем ответственность за страну. Судя по заявлению о совместном патрулирование ВСУ и российских боевиков на Донбассе.
  Это же просто находка для всех. Представляете совместное патрулирование ЦАХАЛ и Палестинских террористов в Израиле или Американской армии и Талибана в Афганистане.
  Ну ведь правда, сразу же наступит мир везде и взаимопонимание.
  Я думаю в дипломатических академиях по всему миру введут спецкурс по изучению их богатого умственного наследия. Который так и будет называтся.
  Что такое идиотизм в управлении государством и как с этим боротся
  Oleg Helgiv!
   
 17. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Скільки вилито жовчі.
  Згідний, що Зеленський не ідеальний, чого добиваються порохоботи, зголошення, що сьогодні організовуємо майдан, хочемо лідера Порошенка - ой буде сміху та нульова підтримка по Україні та світі, крики російських пропагандонів, що раз безпорядки, то треба російським танкам штурмувати Харків.
  Чи створити ЗУНР, бананову республіку з лідером Порошенком?
  Хоч думаєте про наслідки?
   
  • Баян Баян x 1
а де твій аватар? :)