Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

1. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Почуємо ще казки Братів Грімм, що Порошенко когось підкупив своїми цукерками і завдяки його просьбам виключили РФ із G8?

• Тупо Тупо x 1
  2. medwedo berlogsoni

medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

То Богдан ще Хомчина не читав. Він би і не про таке дізнався. (Від чорноволоха).

• Смішно Смішно x 2
    • Тупо Тупо x 1
  3. Lanktocha

Чи доречно інтелігентній жінці, народному депутату поводитись як вискочка, як паяц, при цьому називати клоуном когось?

• Тупо Тупо x 1
  4. MayorMayor

MayorMayor Well-Known Member

5. medwedo berlogsoni

medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

У мене невеличке питання до Пріуса.
    Пріусе, навіщо Ви читаєте мої пости, коли там все "тупо"? Може, якщо Ви зрозуміли, що я нічого розумного не напишу, просто поставити мене в ігнор (а також Ланктошу, Василя, Сільвер Булліт, Джипсі та Капітошечку) і не мучити себе, не тратити марно своє дорогоцінне життя. Воно у Вас одне. А Ви його витрачаєте на читання тупих дописів.
    Чи у Вас якась інша причина - ставтити "тупо"?

• Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

Вгадали. Пріусу нема куди дівати неадекватну злобу, неврастенія в запущеній формі. Хіба людина поважного віку (а він дід) може таким займатися? Це ж досить смішно. Я йому і не ставлю ніяких поганих оцінок тому, що воно давно і точно хворе.

• Тупо Тупо x 1
  7. Планктоша, завдяки тобі і тобі подібним неповносправним істотам у нас президентом вибрали клоуна, паяца.

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. Планктоша, ти зовсім тупий? Можеш обійтися без своїх кацапських відосиків. Чи бог обділив знанням мов?

• Тупо Тупо x 2
  9. Lanktocha

Як то тєжко... Скільки таким пояснював, не дійшло... Я прогнозував і не помилився, із таким відривом і такими антирейтингами Порошенко не переможе, я мііг махнути чарівною паличкою, щоб такого не було і не махнув? Досить шукати винних, там де їх нема.

• Тупо Тупо x 1
  10. От якщо Слуги приймають закон.
    Б'ють себе п'ятою в груди, що вони маладци і класно служать нам.
    А насправді, за якусь маленьку правочку , як змінює суть закону для когось з неприємної на приємну, платять 200 тисяч гривень - то скільки ж заплатили депутатам за Закон про імпічмент, за яким нам легше зняти з посади папу Римського, ніж Володимира Першого.
    Бо 3/4 депутатів - це вам не конституційна більшість.
    Ось як-би закон про імпічмент є - а Зеленського знести можна лише революцією. Офіційно - ніяк.
    Ось наче закон про недоторканість є - а Юрченко - на свободі.
    Питання: скільки Офіс президента заплатив за такий закон кожному Юрченку?
    Злі язики говорять, що цим вони відробили своє дерутатство.
    А ще, що їм заносять "нажизнь" по $5 тисяч щомісяця доплати до офіційної зарплати.
    Але ж хто у це повірить, правда?
    Я нє. Бо Бубочка ж порядний і чесний, правда?
    Людям просто потрібно у щось вірити.

11. Мих

Мих Дуже важлива персона

Планктоша, чому ти такий тупий? Яким боком тут Порошенко? Це ти тупий, бо дав можливість клоуну прийти до влади.

12. Capitoshechka

Capitoshechka Наймоскальніший москаль

Ні, це тупий Ваш коханий Петрик. І саме завдяки йому клоун прийшов до влади. Бо він (Петрик) вже так всіх затрахав за 5 років, що люди ладні були навіть чорта лисого вибрати - аби лише не цього 3,14здобола-баригу
    Тре було вести себе з людьми по-людськи, а не по скотськи. І тоді сидів би знову в кріслі 5 років

• Тупо Тупо x 1
  13. Lanktocha

Врятував би тільки кучмівський сценарій, як той вивів у ІІ тур реально більше зло комунягу Симоненкеа, так і вони тягнули за вуха Бойка. Не пішло по сценарію, скільки тепер тріпатись і шукати винних там, де їх нема?

• Тупо Тупо x 1
  14. Мих

Мих Дуже важлива персона

А отут тупий наш "мудрий нарід", який повірив клоунам.

26 !!!!!!! кримінальних справ проти ПОРОШЕНКА ЗАКРИТО!!!!!!!!
    Тобто Порошенко не барига, просто ЯЩИК Коломойського вплинув на мозок тупого неосвіченого, любителя граблів - український нарід.

Як там торгівля на крові? Де Амстердам+ ? Де Сьома і Ко?

В дупі?

15. Мих

Мих Дуже важлива персона

Від чого? від руху в Європу і НАТО? Від децентралізації і зростання економіки?

• Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  16. Capitoshechka

Capitoshechka Наймоскальніший москаль

Мені насрати на ящик Коломойського і взагалі на ящик - я не дивлюся його
    І мені насрати на ті кримінальні справи, які були відкриті чи закриті. Наявність чи відсутність справ не вирішує головного питання - барига перед тобою чи не барига. Можна все життя бути баригою, але при цьому не засвітитися в жодній справі. А може бути й навпаки.

• Тупо Тупо x 1
  17. Дай визначення слова барига?

18. Йому насрати на ящик від якого не відходить. З якого почув слово барига. З якого черпає всю ту фігню, яку потім приносить на ЛФ. Коли було краще жити: при "баризі" чи тепер при клоуні Янелоху.
    Коли було краще молодим матусям: при березі чи тепер при віслюку?
    Коли було краще військовим: при баризі чи тому, що 4 рази відкосив від повісток?
    І тих чому нескінченний потік. Але одиниці можуть визнати, що зробив дурницю. Більшість буде до усрачки відстоювати свою дурість. Частина, яка все усвідомила, буде морозитися, як циган. Тільки одиниці чесно скажуть, що були неправі.

• Безграмотно Безграмотно x 1
  19. VasMT

VasMT Дуже важлива персона

Мені при Зеленському.

• Тупо Тупо x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)