ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. р е к л а м а
    Мене не цікавить кому «дід бабі вуйко». За все що не зроблено, погано зроблено, невчасно зроблено відповідає Ріел. А з кого вже Ріел питатиме - це проблеми Ріелу.

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Zinochka

Zinochka Member

Ну так проблеми і вирішуються, у міру їх вступу, інакше взагалі жоден будинок у забудовника не був би побудований.

3. Так ви займаєтесь будівництвом, чи створенням проблем, котрі потім мужньо роками вирішуєте? А може краще їх не створювати, а просто якісно і вчасно будувати те, що обіцяєте інвесторам.

4. Zinochka

Zinochka Member

Я не займаюся будівництвом, я інвестор в 5 черги. Я говорю не про створення проблем спеціально
    , а про те що вони виникають і їх завжди можна вирішити.

5. Виникають тільки форс-мажорні обставини, а всі інші проблеми створюємо ми самі або їх створюють нам. Наразі забудовник створює проблеми інвесторам, не виконуючи взятих на себе зобов’язань, або виконуючи їх неякісно. І тішитись з того, що він їх поступово усуває немає чого. Інколи легше зробити все з нуля, ніж переробляти/ усувати недоліки.
    Ви стикнетися з цим, коли прийматимете свою інвестицію, тому що підтакуючи забудовнику, ви підтримуєте ту політику, яку він проводить зараз, а саме неякісне будівництво і наплювацьке ставлення до інвестора

6. Zinochka

Zinochka Member

Я нікому не пiдтакую, мій будинок ще не побудований, тому проблем у мене поки немає, сподіваюся і не буде. Дивно, я тільки вас і читаю про проблеми. Чому інші інвестори не пишуть про свої. Може ви все таки перебільшуєте?

7. sorokinvadoym

sorokinvadoym Active Member

Розкажіть, будьте добрі, мехінізм або алгоритм виправлення недоліків на тих чудо будівництвах.

8. 1.Чому тільки мене? Тому що ви читаєте тільки сьогоднішні пости. Ви перечитайте з 2013 року всі пости про Ріел і ваш оптимізм потухне.
    2. Я не перебільшую, але читати потрібно десь з 30 сторінки, щоб зрозуміти, чому я такий незадоволений Ріелом.

Останнє редагування: 16 січ 2018 у 21:51
  9. Це передбачено Правилами ФФБ. Після складання дефектного акту при прийомі-передачі квартири забудовник протягом 15 днів має усунути вказані недоліки. Це на папері. Реально ви будете ходити за ними довго і нудно. Забудовник змором хоче заставити вас прийняти квартиру без усунення недоліків.

10. Zinochka

Zinochka Member

Так, я почитала з першої сторінки, нічого страшного я не вичитала, ну діляться люди новинами про своi будинки.Також боти від різних забудовників пишуть, рекламують своє, лають Ріел. Ну в загальному нічого особливого ... І ось десь на 30 сторінці з'явилися ви, і ось у вас ну, все жахливо))) А дехто вважає, що ви бот від конкурентів.

Чому ви вирішили, що всi повинні вам вірити на слово?
    Я вважаю за краще вірити фактам, а не словам. А у вас одна балаканина

• Тупо Тупо x 2
  11. "Дорогая Zinochka" вам потрібні факти - іх єсть у мєня:
    1. Дах у 1 черзі протікає в декількох підїздах;
    2. Огорожа терас зроблена з порушнням ДБН;
    3. В мене в квартирі, стіни які виходять на Шевченка, мокрі на 0.5 метра від стяжки (вологість 90 відсотків :wacko: і т. д.
    На відміну від Вас, я реальний інвестор, пишу під своїм ім'ям. Фото, викладені тут, зроблені мною або сином. А ви "Дорогая Zinochka", прикриваєтесь логіном. І ви точно співробітник Ріелу на зарплаті, тому що притензії висуваєте мені, а не забудовнику
    Я знаю особисто більшість з тих, хто викладав тут реальну інформацію про якість і хід будівництва. Ваші потуги знову записати мене в боти даремно потрачений час та ще більше підпорчена репутація Ріелу

• Подобається Подобається x 2
  12. OlyaBurakova

OlyaBurakova Well-Known Member

Все так у вас і буде як кажете, всі вже зроблять ремонт і усунуть ті недоліки самостійно і будуть собі жити в новенькому будинку, а ви все будете ходити Ріел змором брати… самі собі гірше зробите. І не важливо, хто в даному випадку виступає забудовником, чи то Ріел, чи то будь яка інша компанія – нічого б не змінилось.

• Тупо Тупо x 2
  13. Штирлиц шел по улицам Берлина и ничто не выдавало в нем русского разведчика: ни рация за спиной, ни волочащийся сзади парашют, ни болтающийся у бедра маузер.
    З поверненням

Дівчата, а чому ви мені це прямо в очі не говорите, коли я буваю у вас в офісі, а сидете потупивши погляд. Я скоро знову приїду, можем поговорити особисто.

Останнє редагування: 17 січ 2018 у 19:21
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  14. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

Та які там дівчата! Зверніть увагу на стиль і манеру. Одна й та сама особа перелогінюється і строчить всю цю маячню.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. lookup

lookup New Member

Заходжу деколи на форум, почитати про стан новобудов. От цікаво, чому на львів-порті йде таке жваве обговорення саме цього ЖК. До кожної черги навіть окрема тема. Але в останні декілька місяців все вже стало зрозуміло. Реальний інвестор вказує на реальні проблеми, все це можна помножити на суттєві затримки в термінах, але ж знаходяться якісь адвокати, яким чомусь заважають ці факти. Навіть якщо уявити що цей ЖК такий популярний, що аж заслуговує на 5 окремих тем, то чомусь не видно такої ж активності на інших профільних форумах.

• Погоджуюся Погоджуюся x 4
  16. Та я ж написав з поверненням.

17. Latana Royal

• Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Раз пішла така професійна аналітична дискусія, то можу повідомити, що до завершення вистави ще далеко. Не дивлячись на напущений туман у вигляді сертифікату про здачу будинку в експлуатацію, будинок до експлуатаціі не готовий. Газ ще пару днів тому не був запущений у всі під'їзди, відповідно про запуск котлів немає мови. В моєму і сусідньому під'їзді тече дах. Прийде весна - буде ще більше недоліків. Про дрібноту я вже навіть не згадую.
    Що робить Ріел. Замість виправлення недоліків - намагається якомога швидше спихнути будинок своїй же експлуатуючій конторі Ріел-сервіс і передати їй усунення недоліків, але вже за рахунок власників квартир. Найменш зговірливих, щоб не створювали перешкод при процесі передачі будинку на баланс експлуатуючій організації, навіть не запрошують на прийом-передачу квартир, адже вони напишуть в дефектних актах всі недоліки не тільки щодо квартири, але і місць загального користування, а їх треба усувати на протязі 15 робочих днів.
    Тому зараз терміново оформляють свідоцтва на право власності 85 власникам (51% площі будинку) щоб провести збори. А тих, хто через бажання поскоріше почати ремонт, підписав акти прийому, вже прямим текстом посилають з недоліками в Ріел-сервіс,
    Чому кожна черга має свою тему? Так легше розпорошити невдоволення інвесторів. На одній гілці невдоволення інвесторів всіх черг тільки б концентрувалось і тоді важко переконувати нових людей розставатись з грішми заради ЖК Велика Британія та благополуччя забудовника. А так посадив парочку ботів, які під різними логінами заходять на форум, і хвалять забудовника і пробують нейтралізувати невдоволення інвесторів. Поки що ні перше, ні друге в них не виходить, що і не дивно з таким персоналом.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. lookup

lookup New Member

Мені здається що більшість тем про Велику Британію створена працівниками Ріелу як рекламний хід і дешева пошукова оптимізація )) Моє спілкування з Ріелом закінчилось коли я прийшов в офіс продажів і мені з подивом на обличчі заявили що всі розмови відбуваються за попереднім записом. Звичайно що після заяви що на сайті такого не вказано, зі мною поговорили, і надали повну інформацію, але стало відразу зрозуміло що це будівельний мак-дональдс. А тепер, дивлячись на відверту халтуру та посійне перенесення термінів, я і не жалкую що співпраця не пішла.

У розмові з будівельними конторами не слід забувати, що саме клієнт сплачує гроші, причому великі гроші, а навіть дуже великі гроші. І фактично оплачує роботу будівельників, проектантів, маркетинг, менеджерів з продажу. Звичайно що у всьому потрібна культура спілкування, намагання вирішити ситуацію без конфліктів, домовитись. Хтось збирає на квартиру все життя, економлячи на їжі, одязі, здоров'ї та відпочинку, позичаючи гроші чи беручи у батьків. А якась контора мало того, що забирає собі половину а то й більше (собівартість цих міні-термітників на сумнівній території навряд чи більша 200 баксів за квадрат), так ще й гонить відверту халтуру, пробує затягнути процес і шукає дешеві відмазки, серед яких отака клоунада на форумі від "задоволених мешканців", яким вже навіть "віртуальний сусід" вже заважає жити.

Михайло робить добру справу насправді, особисто я купив нерухомість в іншому обєкті, але з його постів почерпнув декілька нюансів на які слід звертати увагу при прийнятті обєкту. Та чи не в перше побачив реальні відгуки людини, яка не просто витрачає гроші, а вимагає відповідний продукт та результат. От коли більшість людей буде саме вимагати, а не терпіти, саме тоді будівництво, в тому числі і суспільства та держави, вийде на новий рівень. Але еволюція - процес довгий...

• Зе бест! Зе бест! x 4
  20. Latana Royal

Слушне спостереження. Тоді це може пояснювати істерію ботів відразу, як в темах з'явився реальний інвестор, з реальними фото і реальними питаннями.

а де твій аватар? :)